Orduspor 1967 F.İ.S.K. Şampiyon Hoca İle Devam Edecek Mi ?

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 3.Bölge Play-Off şampiyonu olan ve 3.Lig’e yükselen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, yeni sezon öncesinde ilk olarak teknik direktörü açıklayacak.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de yakaladığı başarı ile tarihinde ilk kez 3.Lig’e yükselmeyi başaran Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yeni sezon kadro planlaması yapılmadan önce teknik direktör belirlenecek.

Mor-Beyazlı ekipte Teknik Direktörlük için ilk adayın takımı geçen sezon şampiyon yapan Telat Özden’in olduğu öğrenilirken, anlaşma sağlanamaması takdirde ise alternatif isimlere teklif götürülmesi bekleniyor.

Kariyerinde Körfez Futbol Kulübü ve Adıyaman 1954 Spor’u Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e çıkaran ve 3.Bal şampiyonluğunu Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile kazanan tecrübeli teknik direktör Telat Özden, Körfez Futbol Kulübü’nü 3.Lig’den 2.Lig’e yükseltmişti. 24 Temmuz’da ilk antrenmanı yapacak olan Mor-Beyazlı ekipte bu tarihe kadar Özden ile anlaşıldığının açıklanması bekleniyor.

Telat Özden, 2020-2021 sezonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile 6’sı 3’ü Play-Off olmak üzere 9 maça çıkmış ve bu maçlarda 5 galibiyet, 4 beraberlik almıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!