Mart 20, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Altyapı Çalışıyor !

2020-2021 sezonu öncesinde altyapı çalışmaları neticesinde, Bölgesel Amatör Lig ekibi Altınordu Belediyespor’un altyapısını bünyesine katan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, minik yaş gruplarında çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni sezon öncesinde faaliyetlerine son vermesi söylentilerinin yüksek sesle konuşulduğu Altınordu Belediyespor’da, altyapıda yer alan futbolcuların geleceği merak ediliyordu. İki sezondur mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon maddi sıkıntılar yaşayan Altınordu Belediyespor, altyapı faaliyetlerini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü bünyesine verilmesi teklifinde bulunmuştu.

Ağustos ayında oldukça konuşulan bu değişimin resmiyeti yine aynı ayın sonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek’in açıklaması ile resmiyet kazanmıştı. Şimşek, konu ile ilgili olarak “Ordu şehrinin tüm değerlerine sahip çıkma adımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Şehrimizde bulunan Altınordu Belediyespor kulübünün, tüm alt yaş kategorilerinin daha profesyonel şartlarda eğitim almalarını sağlamak adına Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü bünyesine katılmalarını sağladık.” açıklamasını yapmıştı.

Altyapısını, Altınordu Belediyespor’un altyapısını bünyesine katarak güçlendiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde çalışmalar ise sürüyor. Minik futbolcuların antrenmanını ise Başkan Savaş Şimşek ve Orduspor Kulübü eski başkanı Suat Deniz ziyaret etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!