Haziran 4, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Değişim Vakti !

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kadro planlamasına başladı.

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele ettiği B Grubu’nu zirvede bitiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Play-Off maçları oynanmadan Covid-19 pandemi kararları neticesinde Ulubey Belediyespor ile birlikte üst lige yükseltildi.

Özellikle devre arası yaptığı transferlere Bölgesel Amatör Lig hedefini belli eden Mor-Beyazlı takımda hedefe ulaşmanın mutluluğu yaşanıyor. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek’in yeni sezon öncesinde teknik direktör konusu da ilk olarak Şükrü Bekiroğlu ile görüşme yapması beklenirken, olası teknik direktör değişikliği de yaşanabilir.

Teknik Direktör konusu çözüldükten sonra ise futbolcu transferlerine başlayacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde iç transferde Oktay Taze, Uluhan Arslan, Şirin Furkan Işık, Yasin Karagöz, Oğuzhan Şahan, Bora Sarıkaya, Yağız Berkay Hazar ve Erdal Dolma gibi daha önce Bölgesel Amatör Lig tecrübesi yaşamış oyuncuları takımda tutması bekleniyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün dış transferde de önemli atımlar atacağı ve Bölgesel Amatör Lig’de başarılı olunacak takviyeler yapacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!