Mart 28, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Transfer Durdu !

Kulüp tarihinde 6 yıl aradan sonra yeninde Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, transfere ara verdi.

2019-2020 sezonunda Covid-19 pandemisinden dolayı Bölgesel Amatör Lig’e çıkarılan takımlardan birisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, geçtiğimiz haftalarda hız verdiği transfer çalışmalarında yavaşladı. Mor-Beyazlı ekip, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Amatör Ligler hakkında vereceği son kararı beklerken kararın ardından transfer hız verecek.

6 yıl aranın ardından mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde teknik direktör değişikliğine giden ve Şükrü Bekiroğlu ile yolları ayırarak Telat Özden’i göreve getiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, ardından ise transferlere başlamıştı.

Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek dört takımdan birisi olan Mor-Beyazlı ekip şu ana kadar sadece dış transferde Eray Eren, Devrimcan Beyaz, Adem Ercan, Eren Yalçın, Mustafa Bayhan ve Alican Özaltun ile anlaştığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!