”Orduspor 1967 Sosyal Bir Kulüp Olacak”

Orduspor Kulüp Binası’nda düzenlediği imza gününde teknik ekip ve futbolculara imza attıran Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Kulüp Başkanı Savaş Şimşek açıklamalarda bulundu.

Eski adı Yeni Mahalle 52 Spor olan ve adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak değiştiren kulüp yeni sezona hazırlanıyor. Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edeceği sezon öncesinde teknik heyet ve futbolculara imza günü yapan Mor-Beyazlı takımda Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, takımın genel durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘Bu Kulüp Ordu’nun kulübüdür’

Kulüp Başkanı Savaş Şimşek ilk olarak Teknik Heyet ve futbolculara teşekkür ederken, ”Bu Kulüp Ordu’nun kulübüdür. Allah izin verirse hep beraber çok daha güzel günlere kavuşacağız. Ben herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

‘Kadın Futbol Takımı ve Görme Engelliler takımımız da olacak’

Farklı branşlarda da mücadele edeceklerinin sinyallerini veren Şimşek yaptığı açıklamada ”Aynı zamanda Orduspor 1967 Kulübü’ne zaten mevcut yapıda olan Kadın Futbol Takımı eklenmiştir. Bununla beraber şehirde bir olma kapsamında Görme Engelliler takımının bizimle birlikte olmalarından gurur duyacaklarını, bizim yanımızda olmayı düşündüklerini kendileri bana iletti. Yönetimle birlikte bu kararı aldık. Şu an Kadın Futbol Takımı ve Görme Engelliler takımımız da olacak. Görüşmelerimiz sürüyor, Kadın Basketbol Takımı ile ilgili de çalışmalarımız var. 5 ayrı amatör branşlarda da Ordu’yu temsil edeceğiz.” diyerek taraftarlara sürprizi verdi.

‘Orduspor’u beklediğimiz o güzel günlere taşıyacağız’

Sezon öncesinde çalışmaların devam ettiği belirten Savaş Şimşek son olarak ”Biz büyük bir aileyiz. Görüyorum ki her gün olayların içinde olmak isteyen, ben de burada olmalıyım diyenlerin sayısı artıyor. Ben bundan çok gurur duyuyorum. İnşallah Orduspor’u beklediğimiz o güzel günlere taşıyacağız. Sosyal bir kulüp olarak, herkesin yanında bu şehrin tek abisi olarak mücadele edeceğiz. Ben çok konuşmayı sevmiyorum, beni çok konuşturmayın bana iş yaptırın.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!