”Orduspor A.Ş. dışındaki Projelerinizi Derhal Rafa Kaldırın”

Orduspor’da takıma hem tribünlerde hem de tribün dışında sahip çıkan Forza Fidangör Taraftar Grubu, Orduspor’un 2.Amatör Lig’e düşürülmesi ve birleşme ihtimalleri hakkında açıklamalarda bulundu.

52.yılında Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele etmek zorunda kalan ve taraftarların büyük desteği sonrasında ayakta kalma mücadelesini şampiyon olarak sürdüren Orduspor’a FIFA’dan kötü haber gelmişti. Henüz resmi evraklara ulaşılmamasına rağmen, Orduspor’un Kostovski’ye olan borcundan ötürü 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü belirtilmişti.

Orduspor’un, Yeni Orduspor ya da Altınordu Belediyespor ile birleşme ihtimallerinin devam ettiği günlerde böyle bir haberin gelmesi Orduspor taraftarlarını yeniden harekete geçirdi. Forza Fidangör Taraftar Grubu sosyal medyadan yaptıkları açıklamada takımlarını 2.Amatör’de de destekleyeceklerini aksi bir oluşuma karşı olacaklarını sert bir dille belirtti.

”Projelerinizi derhal rafa kaldırın”

Orduspor Kulübü için aklınızda; 52 Orduspor, 1967 Orduspor, Orduspor FK gibi saçma sapan isimler varsa ve bu çizgide ilerlemeyi düşünüyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz. Orduspor’un sadece şirketleşmesine göz yumarız o zaman da isim Orduspor A.Ş. olur. Bunun dışındaki projelerinizi derhal rafa kaldırın. Aksi takdirde karşınızda bizi bulursunuz.

”Yanlış adımlar sizi cezaevine kadar götürür”

Biz, takımımızı 2. Amatörde de destekleriz, sahip çıkar ve gerekirse sahada ter dökeriz. Sizin kirli projelerinize gerek yok. Takımı 2. Amatörde oynatmayı düşünemeyenler bu gemiyi terk etsin. Siz, ranta dayalı fikirlerinizle anlaşmalar yaparken, bizler Orduspor’u kişisel çıkarlarına meze yapmaya çalışanlara karşı hukuki altyapıyı hazırladık. Atacağınız yanlış adımlar sizi cezaevine kadar götürür. Her şeyin farkındayız. Biz bize yeteriz.
Dost da bilsin, düşman da.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!