Orduspor Eski Kulüp Binası Yenilendi !

Orduspor ile efsaneleşen bir bina olan Orduspor eski kulüp binası uzun süredir özellikle iç kısmı olarak kötü durumda olurken, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi.

Ordu’nun Altınordu Ilçesi’nde bulunan Ordu 19 Eylül Stadyumu’nun Kuzey Kale arkasındaki yer alan Orduspor eski kulüp binasının yenileme çalışmaları sona erdi. Orduspor’un faaliyetlerini durdurması ve liglere katılmaması ile birlikte kulüp binasında Orduspor 1967 A.Ş.’nin evrak işlemlerini bir süre yaparken, bina yeni görüntüsüne kavuştu.

Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği sezonda Kulüp Başkanı Suat Deniz’in de kulüp binası çalışmaları olmuş ancak iç cephe çalışmaları binanın üst katı sağ cephe zemininin çürük ve yenilemeye müsait olmaması nedeniyle yarıda kalmıştı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Mor Beyazlı temsilcimiz Orduspor’un eski kulüp binasını yenileyerek şehrimize ve kulübümüze yakışır bir görünüme kavuşturduk.” ifadelerini kullandı. Kulüp binasının 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden Orduspor 1967 A.Ş.’ye tahsis edilmesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!