Mayıs 29, 2023

Orduspor Mahmut Nambaş ile devam ediyor !

Önümüzdeki sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da Kulüp Başkanı Suat Deniz, sosyal medya hesabından Sportif Direktör Mahmut Nambaş ile devam edeceklerini belirtirken yeni sezonda alacağı görevden ise bahsetmedi.

Orduspor’da yeniden başkan seçilen Suat Deniz, yeni sezon hamlelerini yapmaya başladı. Birkaç hafta sonra futbolcularla anlaşması beklenen Deniz, geçen sezon Orduspor’da Sportif Direktör olarak sezonu tamalayan Mahmut Nambaş ile devam edeceklerini belirtti.

Orduspor’da sezonun ilk yarısında antrenör olarak görev yapan ancak Kulüp Başkanlığına Suat Deniz’in gelmesinden sonra yeni bir oluşuma giren takımda Sportif Direktörlüğe getirilen Mahmut Nambaş’ın yeni sezonda eşofmanları yeniden giymesi bekleniyor.

Ordu 1.Amatör Lig’ini iyi bilen Mahmut Nambaş, transfer konusunda söz sahibi olacak. Mahmut Nambaş, Orduspor bünyesine yeni oyuncular kazandırmak istediğini belirtirken, geçen sezonkulübün geleceği için genç oyuncularda transfer etmek istediklerini belirtmişti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!