Orduspor Taraftarlarından Dev İftar Yemeği !

Orduspor’un her zaman yanında olan ve sezon sonuna doğru Forza Fidangör Taraftar Grubu çatısı altında birleşen taraftarlar, 24 Mayıs Cuma günü 1000 kişilik iftar yemeği verecek.

Ordu 1.Amatör Lig’de geride kalan sezonda adeta takımı şampiyonluğa itikleyen Orduspor taraftarları, sezonun bitmesiyle birlikte henüz resmiyet kazanmasa da 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü haberiyle kahrolmuştu. Herşeye rağmen umutlarını koruyan Forza Fidangör Taraftar Grubu, iftar organizasyonu düzenliyor.

Forza Fidangör Taraftar Grubu sosyal medyadan yapılan açıklamada iftar yemeğinin 24 Mayıs Cuma günü yapılacağı ve herkesin davetli olduğu belirtilirken Karşıyaka Mahallesi İtfaiye Müdürlüğü arkası, Memursen Binası yanında bulunan oto yıkama bahçesinde olacağı belirtildi.

”24.05.2019 Cuma günü birliğimiz, beraberliğimiz ve bütün oluşumuzun göstergesi olarak, tüm halkımızın da davetli olacağı 1000 kişilik iftar organizasyonu olacaktır. Genç yaşlı, küçük büyük, bayan erkek herkesin katılımını bekliyoruz. Tüm Orduspor sevdalıları davetlidir.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!