logo

Orduspor’da giden gidene !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edeceği yeni sezon öncesinde henüz kadro yapısını planlamayan Orduspor’da, takımdaki oyuncular ise arka arkaya ayrılmaya başladı.

Orduspor’da yeni sezon öncesinde ayrılıkların sayısı arttı. İlk olarak Özgen Erdem’in Utaş Uşakspor ile anlaşarak başlayan ayrılık furyasında son günlerde hareketlilik üst seviyeye ulaştı. Birçoğu Orduspor altyapısından yetişen futbolcular, Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk ile görüşerek sözleşmesini karşılıklı olarak fesih etti.

Orduspor’da Özgen Erdem’den sonra Oluş Şensöz’de ayrılığını açıklarken, sözleşmesini fesih eden diğer isimler ise Muhammet Can Öztürk, Burak Özsoy, Altan Kılıç ve Kaan Kars oldu. Golcü oyuncu Murat Torun’un ise alacaklarından dolayı mahkemeye başvurduğu bilinirken önümüzdeki günlerde birkaç kişinin daha Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk ile anlaşarak sözleşmesini fesih etmesi bekleniyor.

Orduspor’dan ayrılan oyunculardan Özgen Erdem haricinde hiçbiri şu ana kadar herhangi bir takımla anlaşmadı.

Orduspor’da henüz kongre yapılmazken uzun yıllardır kulüpte mücadele eden futbolcuların ayrılması gözleri yeni sezon öncesinde transferlere yöneltti. Temmuz ayı içerisinde Seçimli Olağanüstü Genel Kurul yapması planlanan Orduspor’un kongre sonrasında ise transfer konusunda hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekecek.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ