Haziran 4, 2023

Orduspor’da Kongreden Kayyum Çıktı !

Ordu 1.Amatör Lig’de finale yükselen Orduspor’da yapılan Genel Kurul’da ise Kulübe Başkan Adayı çıkmayınca kulüp kayyuma kaldı.

Sezon başında Kulüp Başkanı Suat Deniz’in görevi bırakmasının ardından yapılan Olağanüstü Genel Kurul’ da bir türlü başkan adayı bulamayan Orduspor, uzun süredir Divan Heyeti gözetiminde faaliyetlerini sürdürüyordu. Divan Başkanı Mahir Akdere ve ekibinin gayretleri ile 1.Amatör Lig’de finale yükselen Orduspor’da kongre yapıldı.

Yarı Final maçında oynanan Gülyalı Turnasuyuspor karşılaşmasının ardından yapılan Genel Kurul, Kulüp Binası’nda sessiz sedasız yapıldı. Orduspor’un Olağanüstü Genel Kurulu’nda Başkan Adayı çıkmayınca, kulüp derneği kayyuma kaldı. Orduspor’un belirttiği ibarede ‘Kulüp Derneği’ detayı ise gözlerden kaçmadı.

Anonim Şirketi yolunda önemli adımlar atan ve 52.yıl kutlamalarında ‘borçsuz bir Orduspor’ müjdesini veren Mahir Akdere’nin yaptığı açıklamada, Orduspor’un öncelikle ligde şampiyon olacağını belirtirken takımın iyi yerlere geleceğini söyledi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!