Orduspor’da Tek Ses Var: Savaş Şimşek !

2018-2019 sezonunu Ordu 1.Amatör şampiyonu olarak tamamlamasına rağmen Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselemeyen Orduspor’da taraftarlar olası Yeni Orduspor birleşmesinde tek başkan adayı olarak Savaş Şimşek’i gösteriyor.

2019 yerel seçimler öncesinde seçim meydanlarında ‘Orduspor için planımız’ var diyen ve seçimler sonrasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına gelen Mehmet Hilmi Güler’in, Orduspor ile ilgili planına taraftarlar sıcak bakmıyor.

Yeni Orduspor ile birleşme konusu uzun süredir gündemden düşmezken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler bu birleşmede kulüp Başkanı olarak Uğur Çelenk’i ön planda tutuyor. Mor-Beyaz-Siyahlı ekipte yapılacak olan kongrede aday olan Uğur Çelenk’in, birleşme başkanı olmasına ise sıcak bakılmıyor.

Orduspor taraftarları, Orduspor’a özellikle geçen sezon verdiği maddi ve manevi desteklerle dikkat çeken isim olan Savaş Şimşek’in başkan olmasını istiyor. Takımın her zaman arkasında olan taraftarların tavırlarının birleşmeden yana olduğu ancak Kulüp Başkanlığına Savaş Şimşek’in gelmemesi durumunda bu birleşme işini istemediklerini açıkladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!