Mayıs 29, 2023

“Orduspor’dan 1 Puan Aldığımızda, Babaanem Şükür Namazı Kılıyordu”

Spor yazarlığı ve televizyon yorumculuğu yapan Ali Ece, Orduspor’un durumu hakkında kendine has tavrı ile açıklamalarda bulundu.

Televizyon yorumculuğundan sonra son yıllarda YouTube platformunda ciddi anlamda takipçisi olan ve önemli işler yapan Ali Ece, Lassa Youtube kanalında sağlam sorulara sağlam cevaplar konsepti ile taraftarlarla buluşuyor.

Lassa’nın Youtube kanalında yayınlanan programda konuşan Ali Ece, Orduspor’un eskiden çok zor bir takım olduğunu dedesiyle yaşadığı bir hikaye ile anlattı.

Ünlü yorumcu, küçüklüğünde dedesi ile Orduspor deplasmanı hakkında anısı olduğunu belirtti. Ece yaptığı açıklamada “Koskoca Orduspor nasıl bu hallerde ya ? Benim küçüklüğümde Beşiktaş, Ordu deplasmanına giderken rahmetli dedem derdi ki ‘Bir puan alırsak babaannene ekstra namaz mesai çıktı.’ Gerçekten öyleydi. Orduspor deplasmanından 1 puan aldığımızda babaannem soruyordu dedeme ‘Ne oldu Mehmetçiğim?’ Dedem de ‘Bir şükür namazı alalım, çok şükür’ demişti.” ifadelerini kullandı.

Ali Ece son olarak o dönemlerde Orduspor’ın güçlü bir takımı olduğunu belirtirken saha şartlarının da rakipler için zor olduğunu söyledi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!