logo

Orduspor’dan Ankagücü’ne destek !

Geçtiğimiz günlerde Korgan’daki ilköğretim okulu için düzenlenen sosyal sorumluluk projesine katılarak alkış olan Orduspor, Ankaragücü camiasına da minik Ecrinnaz için destek oldu.

Ankaragücü tribünlerinin sevilen simalarından Metin Aydın’ın kızı Ecrinnaz’ın hasta olması tüm camiayı kenetledi. Sarı-Lacivertliler’in yardımına Orduspor’da koştu. Aynı ligde mücadele ettikleri dönemlere Fair-Play ruhundan ödün vermeyerek mücadele eden ve taraftarlarının da birbirine her fırsatta yardım ettiği iki camia Ecrinnaz’a destek için buluştu.

Ecrinnaz’ın tedavisi için belli bir miktar paranın toplanması gerekirken, Orduspor’da sosyal medya hesabından paylaştığı metinle ‘Yanlız değilsin Ankaragücü’ dedi. Taraftarlarına Ecrinnaz’ın hastalığı hakkında bilgi veren Orduspor, Büyüklük maç kazanarak değil, kenetlenerek olur dedi !

Ankaragücü tribünlerinden Metin Aydın’ın kızı Ecrin 8 yaşında ve yaşından büyük hastalıklara göğüs geriyor. Minik Ecrin’in tedavi masrafları için çok acil bir şekilde 45.000 TL toplanması gerekiyor.
Hem taraftarlarımızı hem de tüm duyarlı vatandaşları Ecrinnaz için duyarlı olmaya çağırıyoruz.
Büyüklük maç kazanarak değil, kenetlenerek olur !

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu