logo

Orduspor’dan en anlamlı yardım !

Tarihinin hem mali hem de sportif anlamda en zor dönemlerinden birisini geçiren Orduspor, çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Ordu’nun 50 yıllık markası olan Orduspor’dan miniklere yardım. Ekonomik olarak zor durumda olan Orduspor, kötü şartlara rağmen kış ayında mont, bere, atkı gibi ihtiyaçları olan minik öğrencilere lisanslı ürün yardımında bulundu.

Ordu Korgan Çayırkent Aşağıoba İlkokulunda öğretmenlik yapan Orduspor taraftarı Gökhan Akçay”ın, soğuk havada mont giymeyen öğrencisine neden montunu giymedin sorusunu sonrasında ”Öğretmenim benim montum yok ki” cevabını almasının ardından başlattığı sosyal sorumluluk projesine Orduspor’da katıldı. Orduspor, Store 52 Mağazasından koli ile Korgan’a resmi ürün gönderirken, konuyla ilgili şu paylaşımı yaptı.

Ordu Korgan Çayırkent Aşağıoba İlkokulundaki minik öğrencilerimizin çeşitli ihtiyaçları olduğunu öğrendik. Taraftarımız olan Gökhan Akçay’ın öğretmenliğini yaptığı okul için başlatılan sosyal sorumluluk projesine biz de destek olmak istiyoruz ve kulübümüzün resmî ürünleri okula gönderiyoruz.
Minik eller, minik gelecekler üşümesin. Yarının büyüklerine sahip çıkmak her takım için 3 puandan daha değerli olduğunu biliyoruz ve minik öğrencilerimiz gözlerinden öpüyoruz.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu