Mart 26, 2023

”Orduspor’umuz Hepimizin Ortak Değeridir”

Pazar günü 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak olan Orduspor ile Ulubey Belediyespor maçı öncesinde, Yeşil-Beyazlıların Kulüp Başkanı Soner Poyraz önemli açıklamalarda bulundu.

Ordu 1.Amatör Lig’da A Grubu’nda tüm maçlarını kazanarak Play-Off’a yükselen ve ardından finale çıkan Ulubey Belediyespor, Orduspor’a bileniyor. Orduspor ile oynanacak olan maç öncesinde 19 Eylül Stadyumu’nda hazırlıklarını sürdüren Ulubey Belediyespor’da, Kulüp Başkanı Soner Poyraz’ın Fair-Play tarzında açıklamaları maç öncesinde alkış aldı.

”İki takımda centilmence mücadele edecektir”

Ulubey Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Poyraz yaptığı açıklamada ”Tarihi şanla, şerefle ve başarı ile dolu olan Orduspor’umuz hepimizin ortak değeridir. Pazar günü saat 14:00 de 19 Eylül Stadında her iki takımda centilmence mücadele edecektir. Takımımız iyi bir hazırlık dönemi geçiriyor. Amatörde son 10 yıldır hep finallerdeyiz. İnşallah futbolcularımız sezon başından beri verdiği emeğin, alın terinin karşılığını 3. kez Şampiyon olarak tamamlayıp Play-Out oynama hakkı kazanır. Her iki takımada başarılar diler, hak edenin kazanacağı maç olmasını temenni ederim.” diyerek kazananın Ordu Futbolu olmasını diledi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!