‘Orduspor’umuzu Destekleyeceğiz’

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’da 44 tane futbol takımı olduğunu hatırlatarak, tüm imkanları paylaştırmak istediklerini dile getirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında konuşan Başkan Güler, kulüplerin 1967 Orduspor adı altında birleşmesini istemelerine rağmen bunun gerçekleşmediğini ifade etti.

“Şanlı günlerine çıkaracağız”

Birleşme olmamasına rağmen Orduspor’u eski günlerine dönmesi için destekleyeceklerini aktaran Güler; “Orduspor ile ilgili verdiğimiz sözleri tutarak takımlarla hepsiyle teker teker görüşerek birleşelim dedik ve tek bir mor-beyazlı forma altında 1967 Orduspor adı altında birleşelim evet dendi. Ama nedense bu gerçekleşmedi. Ama biz erdemli davranışımızı en alttan da olsa Ordusporumuzla destekleyerek inşallah o şanlı günlerine çıkartamaya çalışacağız. Diğer takımlarda tabi ki payları oranla desteğini alacak. 44 tane futbol takımı var, bence bunu öyle bir şey yapalım ki tüm imkanları paylaşacağımız yerde birleştirelim. Daha güçlü bir sistemle takım oluşturalım. Bununla ilgili çalışmalarımızda sürüyor” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Samet Sezer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!