logo

Orduspor’un kalesi sil baştan !

24 Eylül’de başlayacak yeni sezon öncesinde Afyon kampını tamamlayan Orduspor, yeni sezonda kalesini yeni isimlere emanet edecek.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Orduspor, Afyon kampını tamamladı ve 3 gün izne çıktı. Salı günü Ordu’da toplanacak olan Orduspor’da lig öncesinde kadro yavaş yavaş şekillenirken, Mor-Beyazlı ekipte takımın genelinde olduğu gibi kalesinde de değişiklik yaşandı.

Son 2.5 yıldır Kaan Kars’ın sabit kaldığı kadroda yer alan diğer kaleciler ise Mertcan Elik, Fomichev, Göksu Hasancık ve Emrehan Ceylan olmuştu. Genç kaleciler İsa Taş ve Furkan Serdaroğlu’da geçen sezon A takımla idmanlara çıkarken özellikle son 1.5 sezondur kaleyi Kaan Kars ve Mertcan Elik koruyordu.

2017-2018 sezonu öncesinde ise hem Kaan Kars hem de Mertcan Elik ile yollarını ayıran Orduspor, yeni sezonda kaleyi Philipp Angeler ve Ali Küçükbekir ikilisinin koruması bekleniyor. Avusturyalı Angeler’in henüz lisans işlemleri bitmezken, Ali Küçükbekir ise geçen haftalarda resmen Ordusporlu olmuştu.

Teknik Direktör Zafer Öztürk, Afyon’daki hazırlık karşılaşmalarında kalede iki isme de şans vermişti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu