Mayıs 29, 2023

”Ordu’ya Yakışır Bir Tesis Olacak”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Altınordu ilçesi Karapınar Mahallesi’nde atıl durumda bulunan futbol sahası için çalışmalara başladı.

Uzun yıllar gençlerin ve mahalle sakinlerinin futbol oynadığı alanı daha modern bir hale getirmek için çalışma başlattıklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteğimizi her alanda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

“KARAPINAR MAHALLESİ’NE HAYIRLI OLSUN”

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda etkin çalışma yürüttüklerini ifade eden Genel Sekreter yardımcısı Bülent Şişman, “Altınordu ilçemizde yıllar önce futbol oynanan ancak aradan geçen süre içinde kaderine terk edilmiş olan futbol sahası için ekiplerimiz çalışmalara başladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in de yakından takip ettiği bu çalışmayı kısa süre içinde tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Buradaki çalışmamız sadece sahada düzenleme yapmakla kalmayacak, vatandaşlarımızın rahat maç seyredebilmesi için 100 kişilik tribün de yapacağız. Çalışmamız tamamlandığında altyapısı ve üstyapısı ile şehrimize yakışır bir tesisi daha milletimizin hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR TALEBİMİZE ANINDA CEVAP VERDİ”

Koordineli bir şekilde Büyükşehir Belediyesi ile çalışmalara devam ettiklerinin altını çizen Karapınar Mahallesi Muhtarı Nihat Bayhan, “Mahallemizde yıllar önce futbol oynanan ancak şuan atıl durumda bulunan saha için Ordu Büyükşehir Belediyesi ile temasa geçmiştik. Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman ve ekibi gelerek alanda incelemelerde bulundu. İnşallah kısa süre içinde modern bir tesisi mahallemize kavuşturacağız. Burada hem mahalle sakinlerimiz hem de gençlerimiz futbol ve antrenman yapabilecek. Özverili çalışmaları için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!