Mart 24, 2023

”Perşembe Günü Atatürk Spor Salonu’nda Olalım”

Ordu Büyükşehir Belediyesi; 1. Amatör Lig, 2. Amatör Lig, Kadınlar 3. Lig, U15- U17- U19 Liglerinde mücadele eden futbol kulüpleri ne Perşembe günü 400 Bin TL maddi yardımda bulunacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, 4 ay önce verdiği destek sözünü Perşembe günü yerine getirecek. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada amatör kulüplere yardımı kısa zamanda yapacağını belirten Güler, 100 Spor Kulübü ve 6283 sporcuyu kapsayacak maddi yardımda 400 Bin Lira dağıtılacak.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Kılıç ise yardım kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Kılıç program öncesi yaptığı açıklamada “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e tüm kulüplerimiz adına teşekkür ederim. Kısa bir zaman içerisinde titiz, adil ve adaletli bir çalışma sonrasında ilimizdeki tüm amatör kulüplerimize 400 bin TL’lik nakdi yardım yapılacaktır. 12 Mart Perşembe günü saat 18.00’da Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek olan programa sporun tüm paydaşlarını davet ediyoruz. Her zaman kulüplerimizin yanında olduk. Yapılacak olan bu yardım tüm kulüplerimize hayırlı olsun” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ise “Amatöre ve altyapıya yatırım yapmak gençliğe ve geleceğe yatırım yapmaktır. Bizler sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. İlimizde farklı branşlarda faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası yarışmalarda önemli başarılar elde eden sporcularımız bulunuyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak bu sporcularımıza şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteğimizi devam ettireceğiz.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!