Play-Off Öncesinde Başkanlar Bir Arada !

TFF 3.Lig’de sezonu Play-Off potasında tamamlayan iki Ordu ekibi arasında dostluk rüzgarları eserken 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Orduspor 1967 A.Ş. Kulübü Başkanı Savaş Şimşek’i kulüp binasında ziyaret etti.

2021-2022 sezonuna kadar Ordu’da 3.Lig’i temsil eden üç takımdan ikisi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.’nin 2.Lig heyecanı devam ediyor. Üst lige çıkmak isteyen iki kulüp arasında son iki sezon ve sezon başında gerginlik olurken, son dönemlerde ise dostluk rüzgarları esiyor.

Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek’in 52 Orduspor Futbol Kulübü müsabakasını protokol tribününden izlemesiyle başlayan iki kulüp arasındaki yakınlaşma, Başkan Bodur’un da Orduspor 1967 A.Ş. maçını izlemesiyle devam etmişti. Bu yakınlaşmadan sonra birçok maçı beraber izleyen iki başkan, Play-Off maçları öncesinde ise bir araya geldi. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Orduspor 1967 Başkanı Savaş Şimşek’i kulüp binasında ziyaret etti ve İçel İdmanyurdu Spor Kulübü karşısında başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretin ardından ise Orduspor 1967 A.Ş., Yeni Ordu Stadyumu’nd konuk ettiği İçel İdman Yurdu Spor Kulübü’nü 1-0 yenmeyi başardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!