Mart 26, 2023

”Projelerimizi 20 Haziran’da Basına Açıklayacağız”

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesinde adaylığını açıklayan Zafer Öztürk, 20 Haziran’da basınla paylaşacakları proje tanıtımlarını açıklayacağını belirtti.

Temmuz ayında yapılacak olan Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Ordu ASKF Başkanlığını 2011-2014 yılları arasında yapan Zafer Öztürk ile Ordu ASKF Genel Sekreteri olan Metin Kır başkanlık için yarışacak.

Genel Kurul öncesinde amatör kulüplerin desteğini almak isteyen Zafer Öztürk, Haziran ayının 20’sinde Ordu Futbolu için milat olacağını belirtti. Ordu Futbolu’nda Teknik Direktörlük görevinde de bulunan Öztürk, geçmiş yılda görev yaptığı başkanlık sürecinin çok çok üzerine çıkarak spor camiasını rahatlacaklarını açıkladı.

Zafer Öztürk yaptığı açıklamada: ”Amatörlere futbol ve salon sporları ile ilgili sıkıntıları azaltacak çözümler yapacağız. Tesisleşmeyi projelendirdik. 20 haziran’da spor kamuoyuna sunacağız. Belediyenin desteği çok önemli ve biz bu desteği her yıl düzenli ve sistematik olarak adaletli dağıtımını sağlayacağız. 2011-2014 yılında başkanlığını yaptığımız dönemin çok üstüne çıkıp projelerle spor camiasını rahatlatacak, olmayan yapılmayanları yapacağız. Projeleri 20 haziran’da basınla tanıtımı ile açıklayacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile bir araya gelen Zafer Öztürk, kazanan kişinin Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Valilik ile birlikte koordineli şekilde hareket etmesi gerektiğini belirtirken, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun sporcunun, yöneticelerin ve projelerin sesi olacağını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!