Mart 24, 2023

”Puan Olarak Zor Durumdayız Ama…”

İkinci devreye Altınordu Belediyespor ve 1926 Bulancakspor galibiyetleriyle başlayan Ünye 1957 Spor’da Teknik Direktör Mehmet Dönmez, Osmancık Belediyespor’u da yenmek istediklerini söyledi.

Dönmez, her maçın çok önemli olduğunu ve seyircilere çok ihtiyaçlarının olduğunu belirterek, kazanmaya ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

“Farkı 2’ye indirdik”

Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Mehmet Dönmez, şunları kaydetti; “Öncelikle bizlerin bir anneleri ve babaları var ve onlar bizler için dua ediyor. Bizler bu duaların gücüyle hareket ediyoruz. Onların hepsinin ellerinden öpüyorum ve onların bizlerin yanında olması bize gurur ve mutluluk veriyor. Geçtiğimiz hafta oynadığımız Bulancak maçı zor bir karşılaşmaydı ve bizim lehimize olan sonucu elde ettik. İkinci yarıya ikide iki yaparak aradaki farkı 2’ye indirdik. Ancak bizim her hafta oynadığımız maç çok önemli olduğu için geçmiş maçları unutup önümüze bakıyoruz. Bu hafta da üçüncü maçımızı geçip üstteki takımlarla puan farkını eritip, onları da aşağıya çekeceğimizi düşünüyorum. Oyuncularımız da bu durumun farkında ve bizlerin seyircilerimize çok ihtiyacımız var. Osmancık takımı koşan ve mücadeleci bir takım ancak bizim kazanmaya ihtiyacımız var. Seyircilerden büyük bir destek gelirse Osmancık maçını da geçeceğimize inanıyorum. Şu anda puan olarak zor durumdayız ancak seyircilerimizin desteğiyle bu maçı da geçeceğimizi düşünüyorum.”

Haber merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!