Mayıs 29, 2023

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, geçen sezon takım kaptanlığı yapan Ramazan Sal’a olan 400 bin garanti para artı bonusların görüşülerek indirim isteneceği öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada kulübün mevcut futbolcularına fazla borcu olmadığını belirtirken, sadece 3 maç başı ve prim borçlarının olduğunu açıklamıştı. Bodur, kulübün borçlarıyla ilgili ise geçmiş defterleri kapatmanın peşinde.

Yeni Orduspor adıyla mücadele ettiği geçtiğimiz sezon takım kaptanlığını yapan Ramazan Sal’ın alacaklılar konusunda ilk sırada olduğu öğrenilirken, Sal bir dönem alacaklarından dolayı kulübe tedbir koydurmuş ancak daha sonra tedbiri kaldırtmıştı.

Yeni Orduspor forması ile 22 maça çıkan ve birçok hafta sakat olan ‘bedava transfer’ Ramazan Sal’ın faturası takıma ağır olmuştu. Mor-Beyazlı kulübün kariyerinin sonunda olan oyuncuya 400 bin lira garanti para ve artı bonus borcu bulunuyor. Ramazan Sal’ın Ordu temsilcisine transferini ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Enver Yılmaz yapmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!