Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Son Haftada Hükmen Kazandı ! 3-0

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden ve bu sezona damga vuran Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, ligin son hafta maçında kendi sahasında Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor karşısında hükmen kazandı.

2021-2022 sezonunda Ordu’yu Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde temsil eden iki takımdan birisi olan Rüsumat-4 Gençlik Spor, oynadığı tüm maçları kazanarak sezona damga vurmuştu. Sezonu erken koparan ve Play-Off planlamasına başlayan Ordu temsilcisi, ligin son haftasında ise maç yapmadan üç puanın sahibi oldu.

Ligde son hafta oynadığı maç öncesinde 9 maça çıkan ve karşılaşmaların tamamını kazanan Hakan Yurdakul’un öğrencileri, son hafta maçında ise kendi sahasında Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor’u bekledi. Karşıyaka 1 Nolu Saha’da oynanması gereken karşılaşmada sahaya çıkan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, rakibi Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor’un sahaya çıkmaması sonrasında 3 puanı hükmen aldı.

Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, bu sezon oynadığı 10 maçta 30 puan toplarken attığı 40 golün takibininde rakiplerinden sadece 1 gol yedi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!