Mart 26, 2023

TFF Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Kulübü’nde bu sezon oynanan 9 maçta rakip filelere 11 gol atılırken, bu goller 6 farklı isimden geldi.

Kadınlar Futbolu’na katıldığı yıldan bu yana iyi işler yapmaya çalışan ve güçlü takımlar karşısında sürpriz sonuçlara imza atan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, bu sezon 5.Grup’ta mücadele ediyor. Ünye Gücü Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü gibi güçlü Ordu takımları ile aynı grupta yer alan Rüsumat, 9 haftanın ardından 3.sırada yer alıyor.

Ligde şu ana kadar rakip filelere 11 gol gönderen Hakan Yurdakul’un öğrencileri, bu alanda 6 takım arasında 4.sırada yer alıyor. Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nde gol sayısı az olmasına rağmen takım içindeki gol paylaşımının fazlalığı ise dikkat çekiyor.

3.Lig temsilcisinde 11 golü 11 farklı isim tarafından filelere gönderildi. Henüz 15 yaşında olan Sude Aksu 3 golle takımın en golcüsü olurken, Esra Ulu, Başak Şenyurt ve Sultan Şenyurt 2’şer kez gol sevinci yaşadı. Rüsumat-4’te diğer goller ise Ceren Çelebi ve Hazal Turan’dan geldi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!