Nisan 2, 2023

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde Play-Off iddiasını sürdüren Rüsumat-4 Gençlikspor, Pazar günü karşılaşacağı bir başka Ordu temsilcisi Orduspor 1967 Futbol Kulübü’nü yenerek çıkışını sürdürmek istiyor.

Son iki müsabakada Sinop Kuzeyspor ve Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi’ni mağlup eden Rüsumat-4 Gençlikspor, Orduspor 1967 Futbol Kulübü’nü de gözüne kestirdi.

“Hedefimiz galibiyet”

Antrenör Hakan Yurdakul, son haftalarda aldıkları sonuçlarla Play-Off için iddialı durumda geldiklerini belirterek; “Bu hafta Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile karşılaşacağız. Hazırlıklarımızı tamamladık. İki Ordu takımı karşı karşıya gelecek. Öncelikle dostluk kazansın. Bizim hedefimiz galip gelip üst üste 3. galibiyeti almak. Bu doğrultuda sahada mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Zorlu maç öncesinde Rüsumat, 4 haftada topladığı 6 puanla 4. sırada yer alırken, Orduspor 1967 ise 7 puanla 2. sırada bulunuyor. Rüsumat-4 Gençlikspor- Orduspor 1967 Futbol Kulübü karşılaşması 15 Aralık 2019 Pazar günü saat 16.30’da Karşıyaka Spor Tesisleri 2 Nolu Sahada oynanacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!