TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele den Rüsumat-4 Gençlikspor, 2019-2020 sezonu öncesinde hazırlıklarını sürdürürken, hedefini de bir üst lig olarak belirledi.

Antrenör Hakan Yurdakul önderliğinde yeni sezon için sıkı bir çalışma programı uygulayan Rüsumat-4 Gençlikspor, 2.Lig’e çıkmak için kolları sıvadı.

3 sezondan bu yana 3.Lig’de mücadele ettiklerini söyleyen Yurdakul, bu sezon daha çok çalışarak önce Play-Off’a kalıp ardından da bir üst lige yükselmek istediklerini dile getirdi.

“Hedefimiz 2.Lig”

Yeni sezonun daha farklı olacağını aktaran Yurdakul; “Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde geçen sezon istediğimiz gibi geçmedi. Ligde umduğumuzu bulamadık. Ama bu sene altyapıdan gelecek olan kızlarımla ve sakatlığı atlatan oyuncularımızla daha da güçlenip, lige hazır olacağız. İddialı bir ekip olarak sahada yer alacağız. Hedefimiz artık 2.Lig’e çıkmak olacak. Bu hedef doğrultusunda çabalayacağız. Takımımız gayet iyi durumda. Hazırlıklarımız da tüm hızıyla sürüyor. İnşallah güzel bir sezon geçirip, sezon sonunda da hedeflediğimiz yerde oluruz” dedi.

“İyi yoldayız”

Her geçen yıl üzerine koyduklarını söyleyen başarılı çalıştırıcı, hem altyapıda hem de A takımda çıkışta olduklarını belirtti. Yurdakul; “Biz bu işe sadece A takım bazında bakmıyoruz. Altyapıya da büyük önem veriyoruz. Hatta altyapımızda oynayan sporcularımıza A takımda da şans veriyoruz. Şuan iyi yoldayız” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!