Mart 28, 2023

Sezona iki galibiyetle başlayan ve Misli.com 3.Lig 1.Grup’ta liderliği eline alan Fatsa Belediyespor’a yakından destek veren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, takımın iyi yolda olduğunu belirtti.

2020-2021 sezonunda ilk haftada deplasmanda Nevşehir Belediyespor’u ikinci haftada ise Kızılcabölükspor’u 2-0 skorlarla yenerek ilk iki haftada 6 puan almayı başaran Fatsa Belediyespor’da, camianın keyfi yerinde. Sarı-Lacivertli ekipte takımın iyi yönde olduğunu belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar önemli açıklamalarda bulundu.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “İlçemizin en önemli markalarından biri olan Fatsa Belediyesporumuza Nevşehir Belediyespor maçından sonra Kızılcabölükspor maçında da yerimizi alarak gereken desteği sağladık. Geçen yıl ki çekirdek kadromuzu çok fazla bozmadan takımımızın eksik olan birimlerine kulüp başkanımız Adem Bekar’ın öncülüğünde yeni transferlerle iyi bir kadro kurmaya çalıştık. İnşallah pandemi döneminin biraz daha rahatlamasıyla birlikte bu güzel futbol zevkini seyircilerimizin de izlemesine müsaade edeceğiz. 2-0 güzel bir skor oldu. İzleyenler açısından sahadaki futbol çok keyifliydi.” dedi.

Futbolun taraftarlarla daha iyi olduğunu belirten ve Fatsa Belediyespor taraftarlarına ayrı bir parantez açan Kibar: “İnşallah ilerleyen haftalarda tribünlerin dolu olduğu, müsabakaları keyifle izlediğimiz dönemlere gireriz. Bu da yine bizlerin elinde. Özellikle taraftarlarımızın ve halkımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına hassasiyet göstermelerinizi istiyoruz. Fatsa Belediyespor taraftarlarımızın özellikle bugün maç öncesinde de stada takımımızı yolcu ederken yine gereken coşkuyu sağlamışlardı. Pandemiden dolayı stada giremedikleri için müsabakayı binaların üzerinden izlediler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Bu takımın gücünü onlardan alıyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!