Mayıs 29, 2023

Sakaryaspor Başkanı’ndan ‘Yeni’ itiraf !

TFF 1.Lig’in kapısından dönen Sakaryaspor’da Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin basın toplantısında ‘Ordu Büyükşehir Başkanı araya girince, futbolcuyu bedavaya verdik’ sözü kendi camiasından büyük tepki çekti.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, basın toplantısı düzenleyerek tüm merak edilenlere açıklık getirdi. Mali konuları da tek tek açıklayan Ekşi, yaşanan borçlardan dolayı “Bu şehre böyle bir acı yaşattık. Özür diliyorum” diye konuştu. Ekşi’nin bu borç tablosu içerisinde de sezon başında Yeni Orduspor’a gelen Ramazan Sal transferi de hayli tepki gördü.

Toplantıda merak edilen gelir-gider tablosu ile ilgili konuşan Başkan Ekşi, rakamları tek tek açıkladı. Cevat Ekşi’nin basın toplantısında söylediği ‘Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı rica etti biz de bonservissiz futbolcu verdik, Yeni Orduspor buna rağmen bize Ramazan Sal’ın sözleşmesinde kazık attı’ cümlesi ile Enver Yılmaz ve Yeni Orduspor camiasını hedef aldı.

Sözleşme konusunda kendilerinin mağdur olduğunu belirtmesine rağmen, Sakaryaspor cephesinde rica karşılığı bedava futbolcu verilmesinden dolayı Cevat Ekşi eleştirilerin ortasında kaldı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!