Haziran 8, 2023

Saldırı Sonrasında İlk Açıklama Geldi !

Kulüp faaliyetlerini sürdürdüğü binanın giriş katındaki store mağazası saldırıya uğrayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, konuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı.

52 yıldır Orduspor’un himayesinde olan ve bu sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün kullanmaya başladığı ‘Eski Kulüp Binası’na saldırı düzenlenmişti. Binanın mağaza bölümü olan giriş katındaki camlar kırılırken, Amatör Lig ekininden açıklama geldi.

Gece geç saatte düzenlenen taşlı saldırı sonrasında yapılan açıklamada “Dün gece saatlerinde kulüp binamızda bulunan store mağazamıza kendini bilmez kişi veya kişilerce yapılan taşlı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Olayın ardından Kulüp müdürümüz ve store çalışanımız tarafından karakola gidilerek bu olayı gerçekleştiren kişiler hakkında şikayetci olunmuş ve bu kişilerin en kısa sürede tespit edilerek gerekli cezayı almaları konusunda çalışmalarımız başlamıştır, kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadelerine yer verildi.

Çevre bina veya işyerlerindeki güvenlik kameralarının incelenmesi beklenirken, saldırıyı kimin ve ne için yaptığı merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!