Şampiyon Eğitim Ordusu Oldu !

Ordu’da uzun yıllardan bu yana devam eden ‘Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’ finalinde Eğitim Ordusu, Orbel’i 2-1 yenerek şampiyonluğa uzandı.

Son yıllarda Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen ‘Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’ finali Capo Arena Halı Sahası’nda oynandı. Kıyasıya çekişmeye sahne olan müsabakada Eğitim Ordusu finalde ORBEL’i 2-1 yenerek şampiyonluk kupasını kazandı.

Kupa törenine Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, İl Hakem Kuruşu Başkanı Kahraman Minnet, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Metin Kır, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şube Başkanı Turgut Kır ve futbolseverler katıldı.

Orbel’i 2-1 yenerek şampiyon olan Eğitim Ordusu’na kupasını Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç verdi. Eğitim Ordusu, kupayı kaldırmasının ardından şampiyonluğu doyasıya kutladı.

TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, güzel bir turnuvayı geride tamamladıklarını belirterek, şampiyon olan Eğitim Ordusu’nu kutladı. Katılım gösteren tüm takımlara da teşekkür etti.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!