Mart 20, 2023

TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Basın Sözcüsü Olgun Alp, yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada direkt olarak şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.

2020-2021 sezonunda henüz grup kuralarının çekilmediği TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde iddialı açıklamalar gelmeye başladı. Rakipleri belli olmayan Ordu temsilcisinde, Basın Sözcüsü Olgun Alp sezonu şampiyon tamamlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Basına yaptığı açıklamada transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Olgun Alp: “52 Orduspor Futbol Kulübü olarak transfer konusunda ise bizlere gönül verenler taraftarlarımızı memnun edecek çalışmalarımızın sürdüğünü belirtmek isteriz. Transfer çalışmalarımızda hemen hemen yarıya geldik. Bu doğrultuda Play-Off müsabakalarının bitmesiyle birlikte bu yöndeki çalışmalarımıza daha çok hız vererek şampiyonluğa oynayacak bir takım kuracağız.” dedi.

Ordu temsilcisinin önümüzdeki sezon hedefinden bahseden Alp: “Amacımız gelecek sezon play-off’lara kalarak değil lider olarak direk şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak. Bir üst lige çıkmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan taraftarlarımızın şüphesi olmasın. 52 Orduspor Futbok Kulübü olarak Ordu ilimizin ve tüm Türkiye’deki Ordu’lu taraftarlarımızın alt ligleri değil üst ligleri hak ettiğinin bilincinde olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Son olarak Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’un söz verdiği altyapı hamlesi ile ilgili olarak “TFF Gelişim Ligleri için ise en kısa sürede seçmelerimize başlayacağız. Pandemi süreci nedeniyle grup grup seçmeleri gerçekleştireceğimiz Gelişim Ligleri için U 15, U 16, U 17 ve U 19 olmak üzere dört grupta seçmeler olacaktır. En kısa sürede seçmeler için tarihleri spor kamuoyu ile paylaşacağız” açıklamasını yapan Alp, A takımın yeni sezonda yeni stadyumda taraftarlarlarla bütünleşeceğine inandığını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!