Haziran 8, 2023

”Şampiyon Olacaklarına İnancımız Tam”

Orduspor’un efsane başkanı Ergin Karlıbel ile eski yönetici ve futbolcular, 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne bu hafta kendi sahasında oynayacağı Kozanspor Futbol Kulübü maçında bol şans dileyerek, şampiyonluk yolunda başarılar dilediler.

Misli.com 3.Lig 4.Grup’a 2’de 2 yaparak başlayan ve şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne efsanelerden destek geldi. Orduspor Kulübü’nün en parlak ve başarılı döneminde başkanlığını yürüten efsane Başkan Ergin Karlıbel’in yanı sıra eski idareci ve futbolculardan; Kenan Çebi, Necdet Gürsoy, Osman Akyol, Seyfi Odabaşı, Cavit Köksal, Orhan Öztürk, Coşkun Karakoç, Yavuz Köksal, Celal Çelebi, Gökhan Bacınoğlu, Cahit Musabaşoğlu, Şanser Şahin, Gürhan Bacınoğlu, Refik Şener, Bahtiyar Tenteoğlu, Bahadır Karlıbel, Gökhan Gürsoy, Metin Tercan, Süleyman Ersoy, Fikret Ayabakan, Üstün Türközer, Salih Aydoğan, Arif Güney, Orhan Sağesen, Adem Aksoy, Aydın Yıldırım, Güven Türközer, Hasan Kılıç, Tuna Güneysu, Turgay Poyraz, Şenol Çorlu, Turgut Kır, Turgay Güney, Yücel Uyar, İsmail Taşkınsu, Murat Atacan, Cihan Umanç, Levent Yılmaz, Ali Göztepe, Metin Akçevre, Ömer Kılıç, Aykut Canikl, Hamza Atacan, Hüsnü Özel, İlker Karaman, Ayhan Özata, Mücahit Şen, Avni Özel, Ruhi Serdar, Mehmet Gürses de 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Kozanspor Futbol Kulübü karşılaşmasında başarılar diledi.

Orduspor’un UEFA Kupası’nda mücadele ettiği dönemde başkanlığı yapan Ergin Karlıbel, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün lige iyi bir başlangıç yaptığını ve devamını getirerek şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün sahasında oynayacağı Kozanspor Futbol Kulübü maçında başarılar dileyen Karlıbel, sözlerine şöyle devam etti; “52 Orduspor, lige güzel bir başlangıç yaptı. Bu noktada Başkan Şükrü Bodur, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcuları kutlamak lazım. 2’de 2 yaparak başlamak önemli. Pazar günü de yine evinde Kozanspor’u konuk edecek. Bu maçı da kazanacaklarına inanıyoruz. Orduspor’un eski idareci ve futbolcuları da 52 Orduspor’un destekçisi. Bu yolda başarılı olmalarını ümit ediyoruz. Sezon sonunda şampiyon olacaklarına inancımız tam. Şampiyonluk yolunda 52 Orduspor Futbol Kulübü’be başarılar diliyoruz.”

52 Orduspor Futbol Kulübü, 4 Ekim Pazar günü saat 14.30’da 19 Eylül Stadyumu’nda Kozanspor Futbol Kulübü’nü ağırlayacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!