Mayıs 29, 2023

”Şampiyonluk İçin Gereken Desteği Vereceğiz”

Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Çaybaşı Belediyespor’da sezon öncesinde Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz’den destek sözü geldi.

2017-2018 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayan ancak geçen sezon sergilediği kötü performans sonrasında küme düşen Çaybaşı Belediyespor, yeniden 1.Amatör Lig’e yükselmek istiyor. A Grubu’nda mücadele edecek olan Çaybaşı Belediyespor, sezon öncesinde Mart ayında önemli bir ziyaret gerçekleştirmişti.

Şampiyonluk hesapları yapan Çaybaşı Belediyespor’da yönetim futbolcular, Belediye Başkanı Hüseyin Semiz’i Ziyaret etmişti. Ziyarete Çaybaşı Kaymakamı Hasan Kurt, Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun, İlçe Jandarma Komutanı Bülent Donbaloğlu, Emniyet Amiri Yusuf Yazıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Genç, Çaybaşı Belediyespor Başkanı Mehmet Perçi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcular katışmıştı.

Belediye Başkanı Hüseyin Semiz yapılan ziyaretten memnun olduğunu söylerken yaptığı açıklamada “Çaybaşı Belediyespor İlçemiz için bir marka değerdir. 2.Amatör Ligde şampiyon olması için gereken desteği sağlayacağız. Güzel bir enerji ve birliktelik yakalayan Takımımıza inancımızda desteğimiz de tamdır. Tüm futbolculara ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!