2021-2022 sezonu öncesinde önemli açıklamalarda bulunan 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, belediye önünde yapılan şampiyonluk kutlamasında kendilerine hakeret edildiğini ve buna engel olunmadığını belirtti.

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur, yeni sezon öncesinde sahaya çıkan takım hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bodur ilk olarak takımın kamp sürecini anlatırken: “2021-2022 sezonunu 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak açtık. 25 kişilik tam kadromuzla 3 Ağustos 2021 tarihine kadar burada tesislerimizde çalışacağız. 3 gün ara verdikten sonra 6 Ağustos 2021 tarihinde Bolu kampımız başlayacak, 20 Ağustos 2021’de Ordu’ya dönerek çalışmalarımıza tesislerimizde devam edeceğiz. Zaten 4 Eylül’de de müsabakalar başlıyor. Kamp sıralarında 3-4 tane hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Transfer sürecinin tamamladıklarını ancak teknik direktör Cüneyt Tiryaki’nin talebi doğrultusunda transfer yapabileceklerini söyleyen Bodur: “Bu sene kadromuzda geçen seneden 12 futbolcu kalmış ve anlaşmaya varılmıştır. Dışarıdan da 13 yeni transfer yapılmıştır. Transfer sezonu Ekim ayına kadar devam etmektedir. Kamp sırasında teknik direktörümüzün talebi olursa transfer komitesine bildirilir ve transfer yapılır. Bu sene 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün hedefi 2. Lige çıkmaktır. Yönetimimiz bunun için kararlıdır. Bunu başarmak için ne gerekiyorsa sağlanacaktır. Sezon sonu 2. Lige çıkmış bir takımı Ordu şehrine ve tüm Ordululara armağan etmek istiyoruz. Bütün tecrübelerimizi, imkanlarımızı kullanarak bu işi başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Bu sezon 3.Lig’in yeni temsilcisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün geçtiğimiz hafta belediye önünde yaptıkları şampiyonluk kutlamasında kendilerine hakaret edildiğini belirten Şükrü Bodur: “Maalesef geçen hafta belediye önünde yapılan kutlamalarda bizlere hakaret edilmiştir. Üzüntü ile belirtmek isterim ki orada bulunan yetkililer ve yöneticiler tarafından susturulmamıştır ve keyifle izlenmiştir. Orduspor ruhunda ahde vefa vardır. Bu hareket hiçbir şekilde yakışık almamıştır. Yapılan bu hareketi efsane Orduspor camiasının takdirine bırakıyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!