Mayıs 28, 2023

”Samsunspor’un Önü Kesilirse Futboldan Çekilirim”

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor’da Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Sports Tv’de yayınlanan Spor 360 programının konuğu oldu ve önemli açıklamalarda bulundu.

2019-2020 sezonunda TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta kalan haftalar öncesinde en yakın rakibine 10 puan fark atan Yılport Samsunspor’da Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım çok net ifadelerde bulundu. Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen liglerin yeniden başlayacağı açıklanırken, sezonun olduğu gibi de tescil edilip şampiyon ve küme düşme olmayacağını da gündemden düşmüyor.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, liglerin iptal olması durumunda futboldan çekileceğini açıkladı.“Bizde de oynamak istemeyen oyuncular maalesef var. Biz onları gidip çok kötü bir ortama atmıyoruz. Tesislerimiz gayet uygun. Oynamak istemeyeni oynatmayacağız. Avukatlara söyledim. Ligler iptal olursa, Samsunspor’un önü kesilirse futboldan çekilirim. Kulübü de aldığım yerde bırakırım. Altyapıya 25 milyon TL yatırım yapıyorum. Açık ara şampiyonluğa giden takımı karar alıp ligi iptal ederlerse kara bir gün olur.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!