Savaş Şimşek: “İyi Sonuçlara Devam Edeceğiz”

TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de kulüp başkanı Savaş Şimşek, Kardemir Karabükspor maçından sonra yaptığı açıklamada iyi sonuçlar almaya devam edeceklerini söyledi.

Kulüp tarihinde ilk kez mücadele gösterdiği 3.Lig’e ilk olarak kümede kalma hedefiyle başlayan ancak alınan üst üste galibiyetlerle gözünü bir anda zirveye diken Orduspor 1967 A.Ş, son olarak ligin en zayıf ekibi Kardemir Karabükspor’u 4-0 yenmeyi başarmıştı.

Maçtan sonra ise açıklamalarda bulunan Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, mutlu olduğunu dile getirdi. Şimşek: “Türk Futbolu’nun köklü kulüplerinden birisi olan Kardemir Karabükspor’u Ordu’da ağırladık. Güzel bir maç oldu, iki takımı da tebrik ediyorum. Mutluyuz. Konsantre olmamız gereken haftalar. Eksiklerimizi tamamlayarak iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Bu şehir bu sene hak ettiği yeri bulacak.” dedi.

Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek ayrıca Kardemir Karabükspor’un da zamanında kendilerinin yaşadığı sıkıntıları yaşadığını belirtirken, Ordu ekibi geçmişte Altaş Soyaspor, Soyaspor Gençlik, Yeni Mahalle 52 Spor ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü isimleri olmak üzere dört farklı isimle Ordu 1.Amatör Lig ve Bölgesel Amatör Lig’in de mücadele etmişti. Karabük ekibi ise önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!