Yeni Orduspor’da Temel Aşar’ın istifasının ardından Kulüp Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Yüce, özellikle maddi konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yomraspor galibiyeti ile moral bulan ve alt sıralardan kurtulan Yeni Orduspor’da Kulüp Başkanlığı görevini geçici olarak Hüseyin Yüce gelecekten umutlu. Yüce, takımın ivme kazanacağını ve kümede kalacağına inandığını belirtti.

Takıma Manisaspor beraberliği ve Yomraspor galibiyeti için 73 bin lira prim ödemesi yapılacağını açıklayan Yüce, göreve geldikleri günden beri şehirden destek alamadıklarını belirtti. Eski futbolculardan Fatih Solmaz’ın 78 Bin 562 Lira ve Kerim Bölük’ün 57 Bin 872 Lira olmak üzere, Spor Toto’dan gelen toplam 135 Bin Liraya, mahkemeye itiraz edilmediği için temlik koydurduğunu açıklayan Yüce, Temel Aşar’ın istifasının ardından görevi devraldıktan sonra Kerim Bölük’ün 103 Bin 500 Liralık bir dava daha açtığını ve bu davaya itiraz ederek süreci 1-2 yıla çıkardığını açıkladı.

İlerleyen günlerde OBB Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den görüşme talep edeceğini açıklayan Hüseyin Yüce, destek almayı umduklarını dile getirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!