Mayıs 29, 2023

Sezon Başında İmza Atmıştı, Şimdi Amatör’de !

2019-2020 sezonu öncesinde Ordu Futbolu’nda birleşme senaryolarını uzunca bir dönem konuşulurken, ortak çatı altında kurulacağı söylenen takıma transfer olan Enes Keleş futbol yaşantısına Samsun Süper Amatör Lig ekibi Hacınabispor’da sürdürüyor.

Sezon başında Yeni Orduspor ile Orduspor arasında oldukça konuşulan birleşme konusunda taraflar henüz birleşmeden transfer çalışmalarına başlamıştı. Ordu’da takımların tek çatı altında toplanacağı proje altında takıma transfer edilen Enes Keleş, tarafların anlaşamaması ve Belediye’nin Yeni Orduspor’dan desteğini çekmesi sonrasında oluşan belirsizlikte birçok isim gibi takımdan ayrılmıştı.

Birleşme konusunda başrol oynayan isimler Uğur Çelenk, Savaş Şimşek ve Mahir Akdere ile Ordu’da bir araya gelerek forma ile poz veren Enes Keleş transferi daha sonra iptal olunca 23 yaşındaki oyuncu yarım sezon boş kalmıştı. Samsunlu oyuncu sezonun ikinci yarısından itibaren ise Samsun Süper Amatör Lig ekibi Hacınabispor’da forma giymeye başladı.

Kariyerinden Samsunspor ve Tokatspor formaları giyen Enes Keleş, 1.Lig’de 3 ve 2.Lig’de 44 kez profesyonel maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!