Kadınlar Futbol 3.Ligi 5.Gruba 5-1’lik Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi galibiyetiyle başlayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı, ligin ikinci haftasında deplasmanda oynayacağı Sinop Kuzeyspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

İlk maçı kazanmanın moraliyle antrenmanlarını Teknik Direktör Özcan Türkmen önderliğinde sürdüren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün kızları, Sinop Kuzeyspor müsabakasını da kazanarak 2’de 2 yapmak istiyor.

Sezona bir üst lige çıkma hedefiyle başlayan Mor Beyazlı ekip, Sinop Kuzeyspor karşılaşmasına eksiksiz hazırlanıyor.

Lige iyi bir giriş yaptıklarını söyleyen Teknik Direktör Özcan Türkmen, bunu Sinop deplasmanında da sürdürmek istediklerini dile getirdi. Türkmen, şunları kaydetti; “İlk maçımızda grubun iyi ekiplerinden biri olan Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi’ni farklı mağlup ettik. Takım olarak iyi durumdayız. Sinop Kuzeyspor maçı hazırlıklarına devam ediyoruz. Bu sezon bir hedef koyduk ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor. Hafta hafta bakıp sezon sonunda hedefe ulaşmak istiyoruz” dedi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 17 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.00’da deplasmanda Sinop Kuzeyspor’un konuğu olacak.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!