Mart 29, 2023

TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor’da Kulüp Başkanı Temel Aşar’ın istifasının ardından son yapılan kongreye alınmayan Savaş Şimşek ‘1967 Orduspor’ oluşumunun sinyalini verdi.

Ordu Futbolu’nda neredeyse her dakika değişen dengeler yine değişti. Ligin başlamasına bir hafta kala yapılan kongrede kulüp başkanlığına seçilen Temel Aşar, ligin üçüncü haftasının ardında görevi bırakmıştı. Henüz görevi bırakmasının üzerinden saatler geçtikten sonra ise paylaşılan bir fotoğraf dikkat çekti.

Orduspor cephesinde kulüpte herhangi bit görevi ya da üyeliği bulunmayan ancak logo ve isim hakkını elinde bulundurduğu için kilit isim olan Savaş Şimşek, Yeni Orduspor kulüp binasına gitti. Sezon öncesi alınmadığı kongrede hayata geçirmek istediği projeleri Yeni Orduspor yönetimine anlatan Şimşek, daha sonra ise sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Ordu Futbolu’nda yer alan isimlerin yanı sıra Yeni Orduspor yetkililerinin de yer aldığı fotoğraf öncesinde de ‘1967 Orduspor Gururla Sunar’ mesajı ile birlikte Orduspor Kulüp Binasında çektirilen dikkatlerden kaçmadı.

Orduspor Divan Kurulu Başkanı Mahir Akdere’de bu fotoğrafın içerisinde yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!