Şimşir, Savunma Hattını Değiştirdi !

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir yeni sezon öncesinde savunma hattını değiştirdi.

Geçen sezona iyi başlamasına rağmen daha sonra alınan istikrarsız sonuçların ardından Cüneyt Tiryaki’nin yerine göreve gelen Hasan Erkin Şimşir takımı Play-Of’a taşımış ancak Yarı Final’de kaybetmişti. Yeni sezonda da 52 Orduspor Futbol Kulübü ile yola devam eden tecrübeli teknik adam, takımın geçen sezon birçok maçta birlikte oynayan dört savunma oyuncusunda üçü ile yola devam etmedi.

Birçok maçta savunma hattında Taner Kahriman, Emre Tosun, Rasimcan Değirmenci ve Sinan Morgil forma giyen dörtlüden sadece Sinan Morgil’in takımda kalmasına onay veren Şimşir’in, giden oyuncuların ise yerlerini doldurdu. Geçen sezon 38 maça çıkan Taner Kahriman hala serbest statüsünde yer alırken, 30 maça çıkan Rasimcan Değirmenci Artvin Hopaspor ve 39 maça çıkan Emre Tosun ise Alanya Kestelspor ile anlaştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü yeni sezonda savunma hattını ise Erhan Karayer, Nazmi Candoğan, Samet Cantürk, Ahmet Baha Bilgin, Seydi Kayasoy ve Abdullah Sezgin ile güçlendirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!