logo

Sinan Bayraktar kümede tuttu !

Kasım ayında Pazarspor ile anlaştıktan sonra aldığı başarılı sonuçlarla takıma ivme kazandıran Sinan Bayraktar, lig sonunda takımı ligde tutmayı başararak hedefine ulaştı.

Orduspor’un eski kaptanı ve eski teknik direktörü Sinan Bayraktar, Pazarspor ile hedefi tutturdu. Orduspor’un eski teknik direktörü Sinan Bayraktar, Rize temsilcisi ile Spor Toto 3.Lig 2.Grupta takıma gedikten sonra aldığı iyi sonuçlarla takımı Bölgesel Amatör Lig’e düşmekten kurtardı.

Sinan Bayraktar öncesinde 13 maçta sadece 9 puanı bulunan Pazarspor, Sinan Bayraktar’dan sonra ise 21 maçta 30 puan toplamayı başardı. Özellikle Bayraktar’ın takımın başındaki ilk 6 haftasında mağlup olmayarak 16 puan toplayan Pazarspor ligi 15.sırada tamamladı. 39 puan toplayan Pazarspor’un alt sırasında Bölgesel Amatöre düşen Dersimspor ise 33 puanda kaldı.

Sinan Bayraktar, 2015-2016 sezonunda Spor Toto 2.Lig’de mücadele eden Orduspor ile başlayan sezonu yine aynı ligde mücadele eden Bayrampaşa ile bitirmiş ve o sezon iki takımda 3.Lig’e düşmüştü.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ