Mart 24, 2023

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Sinan Bayraktar, suni çim endişesinin olduğunu belirtti.

2019-2020 sezonunda alt liglerde kalan maçların Temmuz ayında başlayacak olmasıyla birlikte, takımlar antrenmanlarına başladı. 3.Lig’de kalma mücadelesi veren 52 Orduspor Futbol Kulübü de Ordu’da bulunan Gülyalı Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdürüyor.

Takımın yeni teknik direktörü olan Sinan Bayraktar, sadece bir karşılaşmaya çıktıktan sonra Covid-19 pandemisi nedeniyle ligler ertelenmişti. Bayraktar, maçların yaz ayında oynanacak olmasının özellikle alt lig takımları için zor olacağını belirtti.

3.Lig’deki birçok kulübün sahasının suni çim olduğunu belirten Sinan Bayraktar, havaların sıcak olmasıyla birlikte sahanın da ısındığına ve sıcaklığın iki kata çıktığını belirtti. Takımların sezon başı kamplarını bu sebepten serin bölgeleri seçtiğini belirten Bayraktar, TFF’nin bu konuyla çözüm bulacağına inandığını söyledi.

52 Orduspor Futbol Kulübü, pandemi sonrasında ilk deplasmanda Silivrispor ile karşılaşacak. Silivrispor, maçlarını suni çim olan Silivri Stadyumu’nda oynuyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!