Mart 28, 2023

Ordulu Teknik Direktör Sinan Bayraktar, devre arasında başına geçtiği Artvin Hopaspor’u tüm zor şartlara ve imkansızlıklara rağmen ligde bırakmasını bilirken, Play-Off’u da zorladı.

Sezona Adıyaman 1954 Spor’da başlayan Sinan Bayraktar, dar bütçesine rağmen Adıyaman ekibini düşme potasının üzerinde tuttu. Ancak verilen sözlerin tutulmamasından dolayı kulüpten ayrılma yoluna gitti. Devre arasında Artvin Hopaspor ile anlaşan Ordulu teknik adam, ligde kalma mücadelesi veren Karadeniz ekibini ligde tutmasını bildi.

Kariyerinde hep ligde kalma mücadelesi veren takımları çalıştırmasıyla bilinen Bayraktar, aynı şekilde Artvin ekibini de ligde bıraktı.

Artvin Hopaspor’un başına geçtiğinde grubun tam ortasında yer aldıklarını söyleyen Ordulu çalıştırıcı, alt sıralarla aralarındaki farkı hemen açtıklarını ancak Play-Off ile aralarında fazla puan farkı olduğu için o hedefin gerisinde kaldıklarını dile getirdi. İlk sezon için başarılı olduklarına inandıklarını aktaran Bayraktar, yeni sezon için yönetim kararına bakacaklarını ifade etti.

Sinan hocanın sezon başında çalıştırdığı Adıyaman 1954 Spor ise küme düşmekten kurtulamadı. Öte yandan Bayraktar’ın sözleşmesi Mayıs ayı itibariyle sona erdi.

Kariyeri

Teknik adamlığa Fatsaspor’da başlayan Sinan Bayraktar, ardından sırasıyla Ünyespor, Orduspor’da yardımcı antrenörlük, Bulancakspor, Adıyamanspor, Giresunspor, Gümüşhanespor, Gebzespor, Batman Petrolspor, Fatsa Belediyespor, 68 Yeni Aksarayspor, Bayrampaşa, Orduspor, Pazarspor ve son olarak da Siirt Köy Hizmetleri Spor’u çalıştırdı. Son olarak geçen sezon Adıyaman 1954 Spor ve Artvin Hopaspor takımlarını çalıştırdı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!