”Sonucu Alıp Müjdeyi Vereceğiz”

Orduspor’un, Ordu 1.Amatör Küme şampiyonu olma sürecinde maddi ve manevi anlamda yanında olan Ordulu iş adamı Savaş Şimşek, bu kez de Yeni Orduspor ve Altınordu Belediyespor ile birleşme konusunda görüşmelerde bulundu.

Orduspor’un yaşamaya devam edeceğini aktaran Şimşek, yapılan birleşme görüşmelerinde çok yol kat edildiğini ve müjdeyi kısa süre içerisinde vereceklerini dile getirdi.

“Orduspor, daha da güçlenecek”

Ordu’nun tek takımının Orduspor olduğunu yineleyen Şimşek; “Orduspor’a gelme amacımız, birlik ve beraberliği sağlamak ve Orduspor’un yaşamasıydı. Bu şehirde sadece Orduspor olduğunu göstermek istemiştik. Bu anlamda çok yol kat ettik. Yeni Orduspor, Altınordu Belediyespor ve belediye başkanlarımızla istişare toplantılarımız devam ediyor. İnşallah Orduspor, gelecek sezon eskisinden daha da güçlenecek. Yeni stadımız ve tesislerimizle daha mükemmel bir yapıya kavuşarak devam edecek” dedi.

Taraftara teşekkür etti

Taraftarların hep yanlarında olduğunu hatırlatan Şimşek; “Orduspor taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Onlar bize güç katıyor. Orduspor Kulübü’ne gittiğimde ‘İnanın Çocuklar’ demiştim. Onlar da inandılar ve bizi hiç yalnız bırakmadılar.” diye konuştu.

“Bir sonuç alacağız”

Birleşme süreciyle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Savaş Şimşek, şunları kaydetti; “Orduspor, bu şehirde yaşayacak. Birlik ve beraberlik içerisinde eski günlerden daha iyi bir şekilde güzel günler göreceğiz. Yaptığımız görüşmelerde çok yol kat ettik. Artık rötuşlar kaldı. Hep birlikte bütün kamuoyunun da ortak noktasıyla birlikte sonucu alıp müjdeyi vereceğiz.”

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!