Nisan 2, 2023

Söz Vermişti, Peki Şimdi Ne Olacak ?

Yapılan yerel seçimlerin ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Hilmi Güler’in, seçim sürecinde Orduspor ile ilgili verdiği sözleri tutup tutmayacağı merak ediliyor.

Tüm Türkiye’de yapılan yerel seçimlerin Ordu ayağında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Adayları, seçimler öncesinde Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’u ayağa kaldıracabileceklerini dile getirmiş ve Orduspor’a sahip çıkacaklarını dile getirmişti. Yapılan seçimlerin ardından göreve Mehmet Hilmi Güler gelirken, Güler’in seçim sürecinde Orduspor ile ilgili verdiği sözler akıllara geldi.

Mehmet Hilmi Güler ne demişti ?

Orduspor’un lig maçında Gölköyspor ile 19 Eylül Stadyumu’nda oynadığı maçın ilk yarısını Şeref Tribününde, ikinci yarısını ise Maratan tribününde taraftarların içinde takip eden Mehmet Hilmi Güler, önemli açıklamalarda bulunmuştu. Güler yaptığı açıklamada ”Orduspor’un eski gücünü dahada artırarak geri kazandırmayı düşünüyorum. Bununla ilgili projelerimiz, görüşmelerimiz var. Ciddi bir programla Ordu’da hem profesyonel takımlara hem de amatör takımlara katkılar sağlamak istiyoruz” demişti.

Geçmiş dönemlerde Enerji Bakanlığı da yapan Mehmet Hilmi Güler, o dönemlerde 19 Eylül Stadyumu’nun iki kat büyütülmesinde yapılan yatırımlarda başrol oynamış ve ışıklandırılma konusunda öncü olmuştu.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!