logo

Sözler verildi ama icraat yok !

Orduspor’da sezon başından beri Orduspor için maddi destek olacağını söyleyip icraata geçilmemesi Fethiyespor maçının ardından taraftarları da çileden çıkarmıştı.

orduspor

3-3 biten Fethiyespor maçının ardından stadyumu terketmeyerek verilen sözlerin çoğunun yapılmamasından dolayı tepkili olan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’dan söz isteyen taraftarlar yarım saat bekledikten sonra basketbol maçının da olması nedeniyle stadyumu boşaltmışlardı.

Özellikle 25 Ekim’de İstanbul’da yapılan Ordu gecesinde söz olarak yağan desteğin henüz kulübe maddi girişinin yapılmadığı biliniyor.

Ordu Gecesine Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İlçe Belediye Başkanları ve İstanbul’daki işadamları ile Ordulular katılmıştı.

Yapılan organizasyonda kulüp için 2 milyon 700 bin lira maddi destek sözü alındı. Ancak aradan aylar geçmesine rağmen verilen maddi desteğin çok çok altında bir rakamın Orduspor Kulübü’ne verildiği bilinirken, taraftarlar maçtan sonra söz veren siyasiler, işadamları ve yöneticilerin halen vaatlerini yerine getirmemesinden dolayı tepki gösterdiklerini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu