“Sportif Faaliyetlerinin Yoğun Olduğu Bir Şehrimiz Var”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler yaptığı açıklamada, Ordu’da özellikle 3.Lig Play-Off maçları başta olmak üzere yoğun sportif faaliyetlerin olmasından mutlu olduğunu dile getirdi.

Ordu’yu 3.Lig’de temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş., sezonu Play-Off potasında tamamlamış ancak Yarı Final maçlarında elenmişti. Karşılaşmaları yakından takip eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ise şehirdeki spor faaliyetlerinin de arttığını söyledi.

Ordu’nun futbolda eski günlerime dönmesi yönünde çalışmalar yaptıklarını dile getiren Güler: “Yoğun sportif faaliyetler ile Ordu’muz hareketli günler geçirdi. Play-Off’ta Orduspor 1967 A.Ş.’nin maçını seyrettik, güzel bir maç oldu. 52 Orduspor Futbol Kulübü de maçını oynadı. İnşallah Ordu’muz futbolda da eski güzel şanlı günlerine geri dönecek. Şu anda zaten sportif faaliyetlerin olduğu bir şehrimiz var. Şehrimizin spor faaliyetlerini de çeşit olarak artırdık. Daha çok bireysel ağırlıklı sporlarımız vardı, şimdi takım halinde.” dedi.

Deniz sporlarına önem verdiklerinin altını çizen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler yaptığı açıklamada: “En önemlisi de denizi faaliyete aldık. Deniz kıyısında olmamıza rağmen tam hakkını veremediğini düşünüyorum ama gerek kano gerek yelkenli gerekse diğer faaliyetler olmak üzere güzel çalışmalarımız var. Kona Park başlı başına bir çekim merkezi oldu. Bu faaliyetlerimizi daha da renklendireceğiz. Engelli basketbol takımımız Süper Lige çıktı. Değerli kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Maçlarına gittiğimde, antrenmanlarını seyrettiğimde müthiş duygulanıyorum. Onları takdir ediyorum. Hem etik açıdan hem sportif açıdan bizlere örnek oluyorlar” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!